Leírás és Paraméterek
2-részes BigBlue szűrőház normál és ipari vízszűrési célokra.
Kiválóan alkalmazható kútvíz és vezetékes vízellátás területén egyaránt.
Kiválóan alkalmazható kútvíz és vezetékes vízellátás területén egyaránt.
Szűrőbetétek széles választékával használható:
- cserélhető mechanikai szűrőbetétekkel
- íz, szag és klór eltávolító aktívszenes szűrőbetétekkel
A csomag tartalma:
- 1 db BigBlue szűrőház
- 1 db konzol
- 1 db szűrőház kulcs
| Magasság | 20" |
| Szűrőbetét átmérő | 4" BigBlue szűrőbetétek |
| Csőcsatlakozás | 1" belső műanyag menet |
| Anyaga | Polipropilén |
| Szűrőpohár | Kék |
| Légtelenítő | Van |
| Max. nyomás | 6 bar |
| Max. vízhőmérséklet | 45 °C |
| Tartozék | konzol, kulcs |
Hasonló termékek
Polifoszfátos vízkövesedés gátló kazánhoz, 1/2"
-10%
Cintropur vízszűrő NW 25 1"
38.590 Ft
Aktívszén szűrőbetét BigBlue 20"
14.900 Ft