Leírás és Paraméterek
2-részes BigBlue szűrőház normál és ipari vízszűrési célokra.
Kiválóan alkalmazható kútvíz és vezetékes vízellátás területén egyaránt.
Kiválóan alkalmazható kútvíz és vezetékes vízellátás területén egyaránt.
Szűrőbetétek széles választékával használható:
- cserélhető mechanikai szűrőbetétekkel
- íz, szag és klór eltávolító aktívszenes szűrőbetétekkel
A csomag tartalma:
- 1 db BigBlue szűrőház
- 1 db fém konzol
- 1 db szűrőház kulcs
| Magasság | 10" |
| Szűrőbetét átmérő | 4" BigBlue szűrőbetétek |
| Csőcsatlakozás | 1" belső menet, műanyag menetes |
| Anyaga | Polipropilén |
| Légtelenítő | Van |
| Max. nyomás | 5 bar |
| Max. vízhőmérséklet | 45 °C |
| Szűrőpohár | Kék |
| Tartozék | konzol, kulcs |
Hasonló termékek
PP szűrőbetét BigBlue 20" - 5 mikron
6.490 Ft
Aktívszén szűrőbetét BigBlue 10"
6.490 Ft
PP szűrőbetét 10" - 0.5 mikron
1.690 Ft