Leírás és Paraméterek
3-részes szűrőház leeresztőcsappal normál és ipari vízszűrési célokra.
Kiválóan alkalmazható kútvíz és vezetékes vízellátás területén egyaránt.
Kompatibilis szűrőbetét: csak a dupla O-gyűrűs 20" 50 mikronos mosható szűrőbetét (cikkszám: FCWA20-BX).
A 20" PP és 20" száltekercselt szűrőbetétek a fej kialakítása miatt nem kompatibilisek a szűrőházba!
Konzolt, kulcsot a doboz NEM tartalmaz, az külön rendelhető hozzá.
| Magasság | 20" |
| Szűrőbetét átmérő | 2,5" |
| Csőcsatlakozás | 1" belső menet |
| Leeresztőcsap | Van |
| Anyaga | Polipropilén |
| Légtelenítő | Van |
| Max. nyomás | 8 bar |
| Max. vízhőmérséklet | 45 °C |
| Szűrőpohár | Átlátszó |
| Egyéb | Erősített rézcsatlakozás |
| Méretek | MagasságxSzélességxMélység:720x145x130 mm |
| Kompatilis szűrőbetét | dupla O-gyűrűs 20" 50 mikronos mosható szűrőbetét (cikkszám:FCWA20-BX) |
| Kiegészítők | külön rendelhetők hozzá, a doboz NEM tartalmaz konzolt, kulcsot |