Kedvezményes csomagajánlataink
RO szűrőbetét csomag membrán nélkül
Összesen:
10.550 Ft
Kedvezmény:
15%
helyett
8.950 Ft
RO szűrőbetét csomag membránnal
Összesen:
23.040 Ft
Kedvezmény:
15%
helyett
19.550 Ft
Gyors csomagküldés
Nagy raktárkészlet
Ingyenes szállítás
18 000 Ft felett
Leírás és Paraméterek
Mechanikai szűrőbetét préselt polipropilénből a vízben lévő lebegőanyagok szűrésére.
Tökéletesen alkalmazható a vezetékes vízben vagy kútvízben lévő mechanikai szennyeződések kiszűrésére, mint például:
- homokszemcsék
- iszapos szennyeződések
- rozsda és egyéb üledékek, lebegőanyagok
További jellemzők:
- nagy vegyi ellenálló képesség
- a többrétegű struktúrájának köszönhetően kiváló szűrési hatásfoka van
- nagyon magas a szennyeződés visszatartó képessége
- eltömődés esetén eldobható, egyszerűen cserélhető
Tökéletesen alkalmazható a vezetékes vízben vagy kútvízben lévő mechanikai szennyeződések kiszűrésére, mint például:
- homokszemcsék
- iszapos szennyeződések
- rozsda és egyéb üledékek, lebegőanyagok
További jellemzők:
- nagy vegyi ellenálló képesség
- a többrétegű struktúrájának köszönhetően kiváló szűrési hatásfoka van
- nagyon magas a szennyeződés visszatartó képessége
- eltömődés esetén eldobható, egyszerűen cserélhető
| Magasság | 10" (255 mm) |
| Szűrőbetét átmérő | 2,5" |
| Külső átmérő | 60 mm |
| Belső átmérő | 28 mm |
| Pórus | 1 mikron (0,001 milliméter) |
| Anyaga | Polipropilén |
| Max. vízhőmérséklet | 40 °C |
| Szűrési sebesség | 30 l/perc |
Hasonló termékek
PP szűrőbetét 10" - 5 mikron
1.190 Ft
Aktívszén szűrőbetét 10"
2.290 Ft
PP szűrőbetét 10" - 0.5 mikron
1.690 Ft
PP szűrőbetét 10" - 10 mikron
1.190 Ft