Leírás és Paraméterek
Kiszűri az üledéket (homok, iszap, rozsda, lebegő anyagok)
A kapacitás a vízben lebegő anyagok mennyiségének függvénye. Tisztítani kell a betétet, ha vízáteresztő képessége lecsökken.
Csak a 10" Atlas Filtri leeresztőcsapos szűrőházhoz (cikkszám: RA111T726) kompatibilis szűrőbetét.
| Magasság | 10" (250 mm) |
| Szűrőbetét átmérő | 2,5" |
| Külső átmérő | 70 mm |
| Belső átmérő | 30 mm |
| Anyaga | műanyag |
| Pórus | 50 mikron (0,05 milliméter) |
| Fej kialakítása | BX (dupla O-gyűrűvel) |
| Kompatibilis az alábbi szűrőházhoz | csak a 10" Atlas Filtri leeresztőcsapos szűrőházhoz (cikkszám:RA111T726) |