Leírás és Paraméterek
Kiszűri az üledéket (homok, iszap, rozsda, lebegő anyagok)
A kapacitás a vízben lebegő anyagok mennyiségének függvénye. Tisztítani kell a betétet, ha vízáteresztő képessége lecsökken.
Csak az FH2010 cikkszámú szűrőházba (Atlas Filtri 20"-1" szűrőházba) kompatibilis szűrőbetét.
| Magasság | 20" (500 mm) |
| Szűrőbetét átmérő | 2,5" |
| Külső átmérő | 70 mm |
| Belső átmérő | 30 mm |
| Anyaga | műanyag |
| Pórus | 50 mikron (0,05 milliméter) |
| Fej kialakítása | SX |
| Kompatibis szűrőház | Atlas Filtri 20"-1" szűrőház (FH2010 cikkszám) |