Leírás és Paraméterek
Kiszűri az üledéket (homok, iszap, lebegő anyagok)
A kapacitás a vízben lebegő anyagok mennyiségének függvénye. Tisztítani kell a betétet, ha vízáteresztő képessége lecsökken.
| Méret | 10" x 2,5" |
| Résméret | 50 mikron |
| Külső átmérő | 60 mm |
| Belső átmérő | 26 mm |
| Felső vége | nyitott |
| Alsó vége | nyitott |
| Üzemi hőmérséklet | Max.40°C |
| Max.áramlás | 40 l/perc |
| Anyag | polipropilén (PP) és nylon |
Hasonló termékek
Aktívszén szűrőbetét 10"
2.290 Ft
PP szűrőbetét 10" - 5 mikron
1.190 Ft
PP szűrőbetét 10" - 1 mikron
1.190 Ft
PP szűrőbetét 10" - 20 mikron
1.190 Ft