Leírás és Paraméterek
Feladata: minden íz- és szaghatást okozó anyag eltávolítása a vízből. A klórt és a szerves vegyületeket 98%-ban kiszűri.
Kapacitása: A szűrőbetét élettartama függ a kezelendő víz minőségétől (összetételétől és szennyezettségétől) és az átfolyt víz mennyiségétől.
| Csatlakozások | 1/4" belső menet |
| Átmérő | 2,5" |
| Magasság | 10" |
| Szűrőbetét átmérő | 2,5" |
| Pórus | 5 mikron |
| Anyaga | Aktívszén |
| Maximális működési hőmérséklet | 45°C |
| Maximális működési nyomás | 4 bar |
Hasonló termékek
RO membrán 100 GPD
14.990 Ft
RO membrán 150 GPD
24.990 Ft