Leírás és Paraméterek
Szűrőbetét, kulcs és konzol NEM tartozéka, azt külön kell rendelni hozzá.
| Magasság | 10" |
| Szűrőbetét átmérő | 2,5" |
| Csőcsatlakozás | 3/4" belső menet |
| Anyaga | Polipropilén |
| Légtelenítő | Van |
| Max. nyomás | 8,6 bar |
| Max. vízhőmérséklet | 80 °C |
| pH | 6,5 < pH < 9,5 |