Leírás és Paraméterek
3-részes szűrőház normál vízszűrési célokra.
Kiválóan alkalmazható kútvíz és vezetékes vízellátás területén egyaránt.
Használható: 5" mosható, aktívszén és eldobható PP szűrőbetétekkel
A doboz tartalma:
- 1 db vízszűrő ház
- 1 db konzol
- 1 db kulcs
| Magasság | 5" |
| Szűrőbetét átmérő | 2,5" |
| Csőcsatlakozás | 3/4" belső menet |
| Anyaga | Polipropilén |
| Légtelenítő | Van |
| Max. nyomás | 6 bar |
| Max. vízhőmérséklet | 45 °C |
| Szűrőpohár | Átlátszó |
| Egyéb | Erősített rézcsatlakozás |
Hasonló termékek
PP szűrőbetét 5" - 5 mikron
790 Ft
PP szűrőbetét 10" - 1 mikron
1.190 Ft
PP szűrőbetét 10" - 5 mikron
1.190 Ft
Polifoszfátos vízkövesedés gátló mosógéphez, 3/4"
-15%