Leírás és Paraméterek
3-részes szűrőház tripla poharas kivitel normál vízszűrési célokra.
Kiválóan alkalmazható kútvíz és vezetékes vízellátás területén egyaránt.
Szűrőbetétek széles választékával használható:
- mosható és eldobható mechanikai szűrőbetétekkel
- íz, szag és klór eltávolító aktívszenes szűrőbetétekkel
Szűrőbetétek javasolt sorrendje:
1. a bejövő víznél (IN) az első pohárba a durvább, mosható szűrőbetét
2. középre az aktívszén szűrőbetét
3. az utolsó pohárba (OUT) az eldobható, finomabb szűrést biztosító szűrőbetét
A csomag tartalma:
-szűrőház
-kulcs
-konzol
| Magasság | 10" |
| Szűrőbetét átmérő | 2,5" |
| Csőcsatlakozás | 1" belső menet |
| Anyaga | Polipropilén |
| Légtelenítő | Van |
| Max. nyomás | 6 bar |
| Max. vízhőmérséklet | 45 °C |
| Szűrőpoharak | Átlátszó |
| Egyéb | Erősített rézcsatlakozás |
| Sz x Mag x Mély (cm) | 38,5 x 36 x 14 |