Leírás és Paraméterek
A HYDRA M egy öntisztító szűrő, amely az innovatív megoldásoknak köszönhetően, egy újonnan kifejlesztett ellenáramú visszafordító rendszerrel rendelkezik, amely lehetővé teszi a legnagyobb részecskék eltávolítását a szűrőbetétből. A hátsó mosással végzett tisztítási műveletet egyszerűen a szűrő alján levő leeresztő szelep nyitja meg, az így keletkező nyomáscsökkenés a speciálisan kialakított szűrőbetétet lefelé nyomja a ház aljához, és megfordítja a víz áramlását a külső és a belső oldalakon, így eltávolítva a patron külső felületére lerakódott üledéket. Az üledéket ezután leengedhető az alsó csapból, amely egy olyan lefolyótölcsérrel van ellátva, amely visszafolyásgátlóval van ellátva.
A szűrőház tartalmaz 1 db 90 mikronos hydra szűrőbetétet, konzolt és kulcsot !
| Magasság | 10" |
| Szűrőbetét átmérő | 2,5" |
| Csőcsatlakozás | 1" belső menet |
| Nyomásmérő óra | 0-12 bar |
| Anyaga | Polipropilén |
| Szűrőbetét | 90 mikron |
| Max. nyomás | 8 bar (csak a szűrőházra vonatkozik, a szűrőbetétre nem!) |
| Min. nyomás | 1,8 bar |
| A szűrőbetét nyomáskülönbsége | 1 bar ( ebben az esetesben tisztítani szükséges) |
| Max. vízhőmérséklet | 45 °C |
| Szűrőpohár | Átlátszó |
| Egyéb | Erősített rézcsatlakozás |
| Kiegészítők | 90 mikronos hydra szűrőbetét, konzol és kulcs (a doboz tartalmazza) |