Leírás és Paraméterek
Mechanikai szűrőbetét préselt polipropilénből a vízben lévő lebegőanyagok szűrésére.
Tökéletesen alkalmazható a vezetékes vízben vagy kútvízben lévő mechanikai szennyeződések kiszűrésére, mint például:
- homokszemcsék
- iszapos szennyeződések
- rozsda és egyéb üledékek, lebegőanyagok
További jellemzők:
- nagy vegyi ellenállóképesség
- a többrétegű struktúrájának köszönhetően kiváló szűrési hatásfoka van
- nagyon magas a szennyeződés visszatartó képessége
- eltömődés esetén eldobható, egyszerűen cserélhető
| Magasság | 5" (125 mm) |
| Szűrőbetét átmérő | 2,5" |
| Külső átmérő | 60 mm |
| Belső átmérő | 28 mm |
| Pórus | 5 mikron (0,005 milliméter) |
| Anyaga | Polipropilén |
| Max. vízhőmérséklet | 40 °C |
| Szűrési sebesség | 15 l/perc |