Leírás és Paraméterek
COSMO 1B vízszűrő 360o - ban forgatható csőcsatlakozással.
A készülék nagy ellenállású és tartós műanyagokból készült.
Robusztus és strapabíró rozsdamentes acél szűrőbetéttel ellátott vízszűrő.
A szűrőbetét nagyon egyszerűen, gyorsan tisztítható, leeresztőcsappal ellátott szűrőház.
A szűrő tetején dátum jelző található, beállítható az a hónap, amikor utoljára tisztítottuk a szűrőbetétet.
Tartozék: kulcs
Gyártó: Ecoterm
| Csatlakozás | 3/4" |
| A szűrő finomsága | 100 μm |
| MIN/MAX vízhőm. | 5/30 °C |
| Szűrőbetét anyaga | Rozsdamentes acél (háló) és műanyag |
| Csatlakozószerelvény anyaga | sárgaréz |
| Nyomás | 16 bar |
| Átfolyási sebesség | 2,5 m3/h |
| Tartozék | kulcs és szűrőbetét |
| Leeresztőcsap | van |
| Magasság | 397 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Mélység | 170 mm |