Leírás és Paraméterek
Letölthető katalógus
| Csatlakozás | 1" |
| Áteresztő képesség | 0,5 m3/h ---- aktívszénnel használva |
| Üzemi nyomás | 8 bar |
| Max. üzemi nyomás | 12 bar |
| Max. üzemi hőmérséklet | 50 °C |
| Súly | 3,05 kg |
| Gyári szűrőfinomság | 100 és 25 mikron |
| Töltet mennyiség | 0,57 liter |
| Szűrőfelület | 2 x 440 cm2 |
Hasonló termékek
Vízszűrő ház 10", 1", konzol, kulcs (Polaqua)
-20%
PP szűrőbetét 10" - 1 mikron
1.190 Ft
Aktívszén szűrőbetét 10"
2.290 Ft