Leírás és Paraméterek
Letölthető katalógus
| Csatlakozás | 1 1/4" |
| Áteresztő képesség | 6,5 m3/h |
| Üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Max. üzemi hőmérséklet | 50 °C |
| Súly | 2,1 kg |
| Gyári szűrőfinomság | 25 mikro |
| Szűrőfelület | 840 cm2 |