Leírás és Paraméterek
Letölthető katalógus
| Csatlakozás | 3/4" és 1" |
| Áteresztő képesség | 0,5 m3/h |
| Üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Max. üzemi hőmérséklet | 50 °C |
| Súly | 3,2 kg |
| Gyári szűrőfinomság | 25 mikron |
| Szűrőfelület | 440 cm2 |