Leírás és Paraméterek
Letölthető katalógus
| Csatlakozás | 3" |
| Áteresztő képesség | 32 m3/h |
| Üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Max. üzemi hőmérséklet | 50 °C |
| Súly | 5,6 kg |
| Gyári szűrőfinomság | 25 mikron |
| Szűrőfelület | 1288 cm2 |