Leírás és Paraméterek
Letölthető katalógus
| Csatlakozás | 2 1/2" |
| Áteresztő képesség | 25 m3/h |
| Üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Max. üzemi hőmérséklet | 50 °C |
| Súly | 7 kg |
| Töltet mennyiség | 4,85 liter |
| Szűrőfelület | 1288 cm2 |